הורדת סרטונים מיוטיוב

YTDown - הורדת שירים בחינם מיוטיוב מאפשר לכם להמיר סרטונים מיוטיוב (YouTube.com) לפורמט מוזיקה mp3 ולהוריד את השיר בחינם למחשב שלכם, תוכלו להוריד כל שיר שתרצו מיוטיוב דרך שירות המרת סרטונים פשוט.
* השירות אינו מופעל באמצעות האתר ytdown.net, אינו קשור ואינו פועל תחת האתר ytdown.net בשום פנים ואופן

הדביקו כתובת Youtube והורידו:

על מנת להתחיל להוריד פשוט הדביקו את כתובת הסרטון בתיבה למטה. המתינו לטעינת עמוד ההורדה ולחצו על האיכות הרצויה לאחר ה-Record video במרכז המסך
מה זה YTDown.net? - ytdown.net הינו שירות הורדת שירים מיוטיוב (YouTube.com) על ידי המרת סרטונים מהאתר לקובץ mp3. בעזרת השירות תוכלו להוריד שירים בחינם - כמה שרק תרצו. כל מה שצריך לעשות זה לגלוש אל האתר www.YouTube.com - להעתיק את כתובת השיר שאותו תרצו להוריד מיוטיוב ולהדביק אותו בתיבת המרת השירים שנמצאת פה למעלה. מקווים שתהנו מהשירות, צוות ytdown.net - הורדת שירים מיוטיוב.
הורדת סרטון מיוטיוב - בעזרת YTDown תוכלו להוריד סרטונים מיוטיוב בפורמט mp4 או 3gp, לפי מה שתבחרו. ניתן לצפות בסרטנים שהורדו במחשב, בטאבלט, באייפון או באנדרואיד שלכם! בכדי לצפות במדריך להורדת סרטונים מ-Youtube בקרו בעמוד המאמרים שלנו
יוטיוב - האתר הגדול בעולם לצפייה בסרטוני וידאו ברשת, יוטיוב מאפשר שמיעה ישירה של שירים ללא עלות, ניתן דרך יוטיוב להנמיך את ווליום השירים או להגביר אותם, לכתוב תגובות על שירים, לשתף בעזרת כפתור השיתוף של הפייסבוק, ללחוץ על לייקים או דיסלייקים של השירים ועוד. כיום כל שיר שיוצא לאור מפורסם באופן מיידי ביוטיוב על ידי הגולשים והאומנים בעצמם שמעלים שירים ליוטיוב בכדי לפרסם אותו לעולם ולקבל צפיות בסרטונים שלהם, ניתן להרוויח כסף מיוטיוב אם תבחרו לשתף פעולה עם גוגל אדסנס ולהכניס פרסומות לסרטונים שלכם וכל זה במידה והסרטונים שלכם יהיו מקוריים ולא יפרו שום זכויות יוצרים, ניתן לשמוע כל שיר ביוטיוב אך לא ניתן להוריד את השיר למחשב. כאן נכנס ytdown.net הנותן מענה על הצורך להוריד את השירים למחשב ולהמיר אותם לפורמט נוח לשמיעה, וכל זה בחינם. אנו ממליצים לכם לשמוע שירים ביוטיוב, ואם תרצו את השירים במחשב שלכם, בצעו הורדת שירים מיוטיוב מ-YTDown למחשב האישי שלכם. מקווים שתהנו מהגלישה באתר, צוות YTDown.