איך מורידים שירים מיוטיוב

כנראה שגם לכם כמו לרבים אחרים יצא הרבה פעמים לשמוע שיר שאהבתם ביוטיוב ורציתם לשמוע אותו גם דרך המחשב, האייפון, האנדרואיד או הטאבלט שלכם - אז המדריך הזה נוצר בשבילכם, כאן נסביר במספר צעדים פשוטים איך תוכלו להוריד כל שיר שתרצו מיוטיוב באמצעות האתר שלנו YTDown המאפשר הורדת שירים מיוטיוב בקלות ובמהירות!

צעד ראשון: גלשו אל הסרטון שתרצו להוריד באתר YouTube

חפשו את השיר שאהבתם, כמובן שתוכלו למצוא שירים אהובים במצעד השירים שלנו, לאחר שמצאתם את השיר שאהבתם - העתיקו את כתובתו המופיעה בשורת הכתובת על ידי לחיצה על Ctrl+C במקלדת שלכם. הכתובת צריכה להיות במבנה דומה למבנה http://www.youtube.com/watch?v=C0D3C475

Youtube URL

צעד שני: חזרו אל האתר YTDown.net

לאחר שהעתקתם את כתובת הסרטון, חזרו אל האתר YTDown - הורדת שירים מיוטיוב והדביקו את הכתובת שהעתקתם בשלב הקודם בתיבה הכתומה הנמצאת במרכז העמוד, איפה שכתוב "Enter the link to the media", ולאחר מכן לחצו על הכפתור "CONVERT TO MP3"

תיבת הורדה

צעד שלישי: הורדת השיר

המתינו בסבלנות עד שהמרת השיר תבוצע (מד התקדמות ההמרה יופיע לאחר הלחיצה). לאחר שמד ההתקדמות יעלם יופיעו לכם מספר אופציות להורדת השיר. אם ברצונכם להוריד את השיר למחשב או להעבירו בעצמכם לסמארטפון/טאבלט שלכם - יש ללחוץ על הכפתור Download בצבע הירוק כמסומן בתמונה. אם ברצונכם לקבל קישור לכתובת האימייל שלכם - לחצו על הכפתור הכחול הנמצא באמצע והזינו את הכתובת אליה תקבלו את קישור ההורדה, שלאחריו תוכלו להוריד את השיר ישירות לאייפון/אנדרואיד/טאבלט שלכם.

אפשרויות הורדה

האזנה נעימה,
צוות YTDown.net